Ana sayfa Özel Yazılarım İddaa Varsa Heyecan Var

İddaa Varsa Heyecan Var

44
0

Cumartesi akşamı can sıkıntısından internette gezinirken gözüme çarpan iddaa reklamıyla hafta sonu iddaa bülteninden seçtiğim on iki, on üç maçlık kuponla milyarları kovalayan ben değilmişim gibi hesabıma yüz tele yatırdım. Allah yürü ya kulum diyince bütün kapılar açılırmış derler ya hani benimki de o misal oldu. Hayatımda rutin dışında hareket ettiğim anlardan birinde iki bin yirmi üç tele on dokuz kuruş gibi bir meblağ kazandım.

Tabi bu kolay olmadı benim için hevesim erkenden kursağımda kalacak derken, Vitoria Bahia-Atletico Paranaense maçında seksen altı ve doksanıncı dakikalarda gelen goller bu maçı üst yaptı ve kuponun o an itibariyle tuttuğunu perçinledi. Genelde tek maçtan yatan iddiaa kuponlarım son dakikalarda gelen gollerle talihimi tersine döndürdü. Sabahlar olmasın derken kuponumdaki en riskli maç Dallas Mavericks-Golden State Warriors karşılaşması başlamıştı.

İddaa varsa heyecan var
İddaa varsa heyecan var

Genellikle GS Warriors için açılan alt, üst handikapları yüksek olduğu için çoğu zaman alt biten maçları beni iyice germişti. 2/2 handikap seçimini defalarca kuponuma ekleyip çıkardım. İşin gerçeği 216,5 olan alt, üst handikap tercihi bu sefer çok cazip gelmişti. Son anda handikap seçimini çıkartıp, üst oynamayı tercih ettim. Şans bir kere yanımdaydı bu kupon ne olursa olsun tutacaktı. Son periyotta maçın bitmesine bir dakika on saniye kala handikap skoruma ulaşmıştım.

Dedim şans yanınızda olacak diye, sen kalk iddaa bülteninden on iki, on üç maç seç, on tanesi gelsin üç maçtan yat. İddiaa bülteninde günün kalesi dediğim Hatayspor-Altay maçında ters köşe oldum. Hatayspor’un bu maçı rahat skorla alıp üst sıralara tırmanacağını düşündüm. Rotor Volgograd-Shinik Yaroslavy maçında ise ev sahibinin evinde oynamasının avantajını skora yansıtacağını düşündüm. Deplasman takımına nazaran daha kaliteli kadroya sahip olmaları ve ilk golü erken bulmalarına rağmen skor üstünlüğünü koruyamayarak maçı kaybettiler.

iddaa kaybeden kupon
iddaa kaybeden kupon

Psv Eindhoven-Heerenven maçı üç sıfır iken atılan dördüncü gol ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. Düşünsene son maça kalmışım ve ofsayt gerekçesiyle gol iptal ediliyor. Bunun üstüne bide direk olsaymış Murphy amca görevini yerine getirmiş olacaktı. Aman iyikide ofsayt olmuş çünkü tek Psv maçından iddaa kuponum yatsaydı çok üzülürdüm.

İddiada tek maç heyecanı, 27 Kasım 2018 saat 23:00’da Roma-Real Madrid maçıyla grup birincisinin yerini sağlamlaştıracağı karşılaşmaya sahne olacak. Bu maçla ilgili fikrim her iki takımda sahadan birer puanla ayrılacak. Skor olarak 1-1 şaşırtıcı olmaz. 1-1 skor tahminine verilen oran altı. İlk golün kimin atacağını da siz tahmin edin benden bu kadar.

Bir başka tek maç olan 468 kodlu Lokomotiv Moskova-Galatasaray maçında 2,5 üst barajının aşılacağını düşünüyorum.

Düşüncelerini Benimle Paylaş

avatar
  Yorumları takip et  
Bildir