Ana sayfa Ben Kimim?

Ben Kimim?

Yıl 1984 aylardan Haziran, insan oğlu daha aya ayak basmadan ben hayata gözlerimi açmışım. Doğarken ağlamak yerine gülmüşüm annemin dediğine göre. İlkokul, orta okul derken 2006 yılında çok sevdiğim mesleğime başladım.

Bloğum, ilk göz ağrım kesfialem’de sizlere güncel konular hakkında fikirlerimi ve gerçekleştirmiş olduğum seyahatlere ait tecrübelerimi aktarmak için büyük özveriyle çalışıyorum. Aaaa unutmadan tek kişilik dev kadromun motivasyonunu sağlıyorum. Hepsi bu kadar mı? Değil tabiki hala haklı gerekçelerim var yazmak için.

Bazen insanların dikkatini çekmek için yazıyorum, bazen de okuduğum kitabın çok etkileyici olduğunu vurgulamak için. Bazen sinirlendiğim, hazmedemediğim, sevdiğim, nefret ettiğim için yazıyorum. Bazen kafama dank edeni anlatmak için. Bazen de sırf canım sıkıldığı için.

Adaletin, liyakatin, ahlakın, dürüstlüğün olmadığı bir yerde sistem kurulamaz. İşte bu noktada bloğum sayesinde insanlara hayal, cesaret, azim aşılamaya çalışıyorum. Hazıra alışmış, üretim olmadan tüketen, ter dökmeden kazanç sağlayan zihniyete karşıyım. Nede olsa Beşiktaşlıyım, #Çarşıherşeyekarşı değil mi?


Evet kolay değil ama beni sevmiş olmalılar ki, her ay 10.000+ tekil kullanıcı yazdıklarımı okuyor. Üstelik inanır mısınız, her ay tam 7.000+ defa sayfalarımı görüntülüyorlar. Büyük lütuf! Sizce de öyle değil mi? Kesfialem.org, Hürriyet bünyesinde kurulmuş olan blog ve web sitelerini destekleyen bir Bumerang network projesinin Platin üyesi😎.